Ahoj ! Som Ninka, ale na tomto blogu sa budem podpisovať ako Ninka Draculinka. Draculauru mám strašne rada. Na tento blog budem dávať novinky o draculaure, ale aj o iných monsterkách... Prajem príjemné čítanie ! Ako na začiatok ....
Moja monster-pyramída , chýba tam Catty , aj Draculaura :-)