sobota 28. decembra 2013

1. Članok blogu

Ahoj ! Som Ninka, ale na tomto blogu sa budem podpisovať ako Ninka Draculinka. Draculauru mám strašne rada. Na tento blog budem dávať novinky o draculaure, ale aj o iných monsterkách... Prajem príjemné čítanie ! Ako na začiatok ....



Moja monster-pyramída , chýba tam Catty , aj Draculaura :-) 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára